Revlimit Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 bravo 150ps sport.zitite gnostis

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
yokin




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2015

bravo 150ps sport.zitite gnostis Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: bravo 150ps sport.zitite gnostis   bravo 150ps sport.zitite gnostis Icon_minitimeΔευ Μαρ 02, 2015 6:31 pm

καλησπερα σας.ειμαι νεος στο forum
εχω στην κατοχη μου ενα fiat bravo sport 150ps
μιας και το ξεχρεωσα πλεων νομιζω ηρθε η ωρα της αναβαθμησης.
αρχικα παω 1 stage..και βλεπουμε ..
ξεκιναω ..την γνωμη σας για εξατμηση supersprint.αξιζει να ριξω τοσα φραγκα η και με μια no name κανω την δουλεια μου..διαμετρο παρακαλω αν μπορειτε να μου πειτε και αν θελησω να τοποθετησω αργοτερα  td04 θα εχω προβλημα με την διαμμετρο?να μην ριχνουμε λεφτα ασκοπα....

-δευτερο που το εχω και αχτη ειναι η σκαστρα....ακουσα οτι υπαρχει προβλημα στα tjet..οτι μπερδευει αν βγει η μαμά..επισεις ακουσα οτι της force λεινει ολα τα προβλημματα χωρις να αναβουν λαμπακια και τα σχετικα  (εφοσον βγει η μαμα) ακουσα και κατι να δουλευουν παραλληλα αλλα πατεντες δεν θελω να κανω ..ισχυει κατι τετοιο για την force εννοω?θα παρακαλουσα να μου πειτε μονο αν το γνωριζεται σιγουρα..

-τριτον..φιτροχοανη η βαρελακι bmc και γιατι....

-και μια τελευταια ερωτηση αφορα ενα καλο προγραμματακι..αλλα τι γινετε με το κουμπι sport ?μπορω να εχω παλι επιλογη?

αυτα ηθελα να ρωτησω και οπως ειπα θα ηθελα να μου απαντησετε εφοσον γνωριζετε 100%για πειραματα δεν ειμαι..μαρεσουν οι καλες δουλειες με αποτελεσμα...

ευχαριστω εκ τον προτερων 
με εκτιμηση  Γιαννης yokin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
bravo 150ps sport.zitite gnostis
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Bravo T-Jet 120hp
» chiptuning για Bravo T Jet
» Bravo T-jet with TD04
» Bravo T-Jet 155hp
» Fiat Bravo T-Jet 155 Full 1st Stage

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Revlimit Forum :: Misc :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: